spin

Kedy?

13 Mája 2018

Kde?

Trebišov

Koľko je kategorií?

15 kategórií

Ambasádor podujatia

Matej Tóth

FINÁLNY KLIP 2. ROČNÍK

Letecké zábery zo štartu

Reportáž

POZVÁNKA NA 2. ROČNÍK

2. Galéria / Takto vyzeral druhý ročník

« 1 z 4 »

Spoznaj Trebišov behom & jarnou prechádzkou

Charitatívno, rodinné športové podujatie “Spoznaj Trebišov behom & Jarnou prechádzkou” pod záštitou olympíjského víťaza Mateja Tótha určené nielen pre bežcov a chodcov, ale celú širokú verejnosť. Jedná z najkrajších trás vedie srdcom historického parku ktorej scenéria Vás určite dostane ! Čaká Vás krásne stravený čas, nedeľa a miesto odkiaľ odídete s príjemnými pocitmi. Každého z Vás čaká v cieli nádherná originálna pamätná medaila, štartovné číslo s Vaším menom, jedinečný koncert známej kapely, nezabudnuteľná bubnová shou, atrakcie pre decká, chutný gulášik, tombola a ďalšie prekvapenia. Toto rodinné podujatie je pre každého a všetky vekové kategórie. Je o zábave, pohybe a zdravom životnom štýle, preto si ju nemôžete nechať ujsť. Príďte si užiť krásne nedeľné popoludnie. Vezmite svojích rodičov, prieteľov, starých rodičov, kamarátov, kolegov a pridajte sa k nám ! Rodinný beh či prechádzka pre celú rodinu – “Bežíme v tom spoločne”.

Matej tóth / Ambasádor podujatia

Matej Tóth (* 10. február 1983, Nitra) je jeden z najlepších slovenských atlétov posledného desaťročia, venujúci sa chôdzi na 20 km a 50 km. Olympijský víťaz z Ria de Janeiro 2016. Je pretekárom klubu VŠC Dukla Banská Bystrica. V roku 2016 získal – ako prvý atlét v histórii – ocenenie Športovec roka na Slovensku.

Najvýznamnejšie úspechy športovej kariéry

Rio de Janeiro, rok 2016 – 1. miesto, Olympijské hry Peking, rok 2015 – 1. miesto, Majstrovstvá sveta Zürich, rok 2014 – 2. miesto, Majstrovstvá Európy Londýn, rok 2012 – 7. miesto, Olympijské hry Chihuahua, rok 2010 – 1. miesto, Svetový pohár

1. Galéria / Takto vyzeral prvý ročník

« 2 z 4 »

Dalšie si môžte pozrieť v sekcií Galéria

Organizátor / Ing. Michal Majcher

Nepojmenovaný 3

Spoluusporiadatelia

Hudobní hostia 2. ročníka / Kapela HRDZA a Brazilská bubnová show BATIDA