Skip to main content

DOPRAVA  A PLATBA

Osobný odber

Objednávku / registráciu máte možnosť prevziať osobne po dohode alebo po vopred zverejnenom dátume (väčšinou je to tesne pred začiatkom daného podujatia) na adrese SOŠ SLUŽIEB A PRIEMYSLU SV. JOZAFÁTA v Trebišove. V objednávke je potrebné označiť spôsob doručenia Osobný odber.

Doručenie tovaru na území SR

Objednaný tovar vám doručíme kamkoľvek na celom území Slovenskej republiky. Objednaný tovar alebo službu Vám doručíme čo najskôr na Vami zadanú adresu. Cena za dopravu je stanovená na 3.90,-€.

Doručenie tovaru do zahraničia

Objednaný tovar alebo službu Vám doručíme čo najskôr na Vami zadanú adresu. Tovar doručujeme iba do týchto krajín: Česko, Poľsko, Maďarsko, Rakúsko a Nemecko. Cena za dopravu je stanovená na 9.90,-€.

Platba za objednaný tovar

Za objednaný tovar môžete zaplatiť niekoľkými spôsobmi. Daňový doklad vám pošleme elektronicky. Ak požadujete zaslanie faktúry v papierovej forme, informujte nás prostredníctvom poznámky k objednávke alebo nás prosím kontaktujte.

  • ONLINE PLATBA  – online platba pomocou platobnej brány GoPay.
  • DOBIERKA  – platba v hotovosti alebo platobnou kartou kuriérovi pri preberaní zásielky. Tento spôsob platby je spoplatnený sumou 1,50 € . Tovar na dobierku do zahraničia nezasielame.
  • BANKOVÝ PREVOD –  za tovar môžete zaplatiť prevodným príkazom z Vašej banky s predvyplnenými údajmi o platbe (suma, variabilný symbol). Po odoslaní objednávky pošlite vašu platbu priamo na náš bankový účet. Na identifikáciu platby použite vaše číslo objednávky. Objednávka bude odoslaná keď peniaze nedorazia na náš účet. Tento spôsob platby nie je spoplatnený.