spin

Kedy?

22. August 2021

Kde?

Trebišov

Koľko je kategorií?

12 kategórií

Spoznaj Trebišov behom & jarnou prechádzkou

„ DEŇ PRE RODINU “…Charitatívno, rodinné, športové podujatie “Spoznaj Trebišov behom & Jarnou prechádzkou” pod taktovkou nášho ambasádora,  olympijského víťaza a majstra Európy v chôdzi Jozefa Pribilinca.

Toto podujatie je určené nielen pre bežcov, chodcov & cyklistov, ale celú širokú verejnosť. Jedná z najkrajších trás vedie srdcom historického parku ktorej scenéria Vás určite dostane ! Čaká Vás krásne strávený čas, nedeľa a miesto odkiaľ odídete s príjemnými pocitmi. Každého z Vás čaká v cieli nádherná originálna pamätná medaila, štartovné číslo s Vaším menom a priezviskom, občerstvenie, benefity od partnerov, krásny umelecký zážitok z vystúpenia známej skupiny, nezabudnuteľná bubnová show, atrakcie pre decká, , bohatý sprievodný program, tombola a ďalšie prekvapenia. Jednou z hlavných myšlienok je aj pomoc iným. Toto rodinné podujatie je pre každého a všetky vekové kategórie. Je o zábave, pohybe a zdravom životnom štýle, preto si ju nemôžete nechať ujsť. Príďte si užiť krásne nedeľné popoludnie. Vezmite svojich rodičov, priateľov, starých rodičov, kamarátov, kolegov a pridajte sa k nám ! Rodinný beh, jazda na bicykli či prechádzka pre celú rodinu – “Bežíme v tom spoločne”.

AMBASÁDOR PODUJATIA 2020 /JOZEF PRIBILINEC zlatý olympijský víťaz v Soule

Slovenský olympijský víťaz v atletike začínal s bežeckým lyžovaním.  Stal sa juniorským svetovým rekordérom na 10 km, onedlho aj juniorským majstrom Európy (1979). Prvý úspech na vrcholnom podujatí dosiahol na ME 1982, v Aténach kde prišiel do cieľa druhý. Striebro priviezol aj z premiérových majstrovstiev sveta 1983 v Helsinkách. V roku 1986 v Stuttgarte sa stal Jozef majstrom Európy. Európsky titul vybojoval aj na halových ME v Liévine 1987 a v Budapešti 1988. Striebro si odniesol aj  z halových MS v Indianapolise. Na MS 1987 v Ríme obhájil striebro.

Najväčší úspech dosiahol na olympijských hrách v Soule, 23. septembra 1988 prišiel do cieľa s trojsekundovým náskokom pred reprezentantom NDR Rolandom Weigelom, časom 1:19:57 hod. vytvoril nový olympijský rekord.

Dvakrát ho vyhlásili za najlepšieho športovca bývalého Československa (1986, 1988), získal Zlaté kruhy SOV (2000) a v roku 2013 ho uviedli do Siene slávy slovenskej atletiky.

SPOZNAJ TREBIŠOV BEHOM A JARNOU PRECHÁDZKOU / 3. Ročník - 2019

3. Galéria / Takto vyzeral tretí ročník

« 1 z 121 »

2. Galéria / Takto vyzeral druhý ročník

« 4 z 8 »

FINÁLNY KLIP VIANOČNY BEH / 2019

Fotografie vianočný beh / 2019

« 1 z 7 »

FINÁLNY KLIP 3. ročník / 2019

Televízna reportáž z akcie / 2019

FINÁLNY KLIP 2. ROČNÍK

Letecké zábery zo štartu

Televízna reportáž

POZVÁNKA NA 2. ROČNÍK

Peter Káčer / Ambasádor 3.ročníka

  Mgr. PETER KÁČER, správca Nadácie TA3  

Človek s veľkým srdcom, odhodlaním a nesmiernou bojovnosťou.

  • Viac ako dve desaťročia aktívne pôsobí v oblasti charity a filantropie.
  • Je laureátom významného ocenenia Krištáľové krídlo za filantropiu.

Peter Káčer je ukážkou sily a bojovnosti. Snaha ukázať, že aj ľudia so zdravotným hendikepom dokážu pomáhať iným – to bol hlavný motív podujatia Naprieč Slovenskom bez obmedzení, ktoré ľudia a média vnímajú  skôr pod názvom     „Káčer na bicykli“. Rozhodol sa, že napriek svojmu hendikepu prejde na špeciálne upravenom bicykli trasu z Bratislavy do Košíc (450km), aby upozornil svojím výkonom na potreby ľudí so zdravotnými problémami a vyzbieral peniaze na ich liečbu. Tejto humanitárnej činnosti sa venuje vyše 20 rokov.

1. Galéria / Takto vyzeral prvý ročník

« 1 z 10 »

Dalšie si môžte pozrieť v sekcií Galéria

Organizátor / Ing. Michal Majcher

Spoluusporiadatelia

Matej Tóth / ambasádor 2. ročníka